Nowoczesny system ogrzewania podłogowego

Oszczędność energii
Czynnik grzewczy w ogrzewaniu podłogowym jest znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnej instalacji centralnego ogrzewania. Dodatkowo, dzięki korzystnemu rozkładowi temperatury w pomieszczeniu, w którym używane jest ogrzewanie podłogowe, może być nawet o 2 stopnie chłodniej.

Komfort cieplny
Ogrzewanie podłogowe daje niemal idealny i równomierny rozkład temperatury w pomieszczeniu. Pozbywamy się wówczas problemu zbyt nagrzanych lub niedogrzanych przestrzeni. Ogrzewanie podłogowe zapewnia więc wysoki komfort użytkowania.

Rozwiązanie na lata

Solidnie wykonane ogrzewanie podłogowe to rozwiązanie, które posłuży Ci przez wiele lat.

Wykonujemy instalację ogrzewania podłogowego

Polecamy ogrzewanie podłogowe wszystkim, którzy chcą zwiększyć komfort oraz obniżyć koszty ogrzewania. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne i funkcjonalne systemy grzewcze, które zapewnią optymalne ogrzewanie domu. Ogrzewanie podłogowe może służyć zarówno jako podstawowe źródło ciepła w pomieszczeniu, bądź też być jego uzupełnieniem.

  • Idealnie dobieramy wszystkie części oraz akcesoria potrzebne do prawidłowej instalacji.
  • Zapewniamy profesjonalny montaż instalacji ogrzewania podłogowego.
  • Gwarantujemy naszym klientom wieloletnią i bezawaryjną pracę instalacji.
  • Służymy Ci fachowym doradztwem oraz wiedzą techniczną.

Sprawdź korzyści ogrzewania podłogowego

Instalacja ogrzewania podłogowego to nie tylko oszczędność energii, ale również wiele innych korzyści, które odczujesz każdego dnia użytkowania.

  • Instalacja ogrzewania podłogowego doskonale współpracuje z takimi źródłami ciepła jak pompa ciepła.
  • Odpowiednio dobrana i wykonana instalacja ogrzewania podłogowego zapewnia stały i optymalny mikroklimat w danym pomieszczeniu.
  • Stosując ogrzewanie podłogowe jako jedyne źródło ciepła, chowamy cały system pod podłogą – zaoszczędzasz miejsce oraz zyskujesz pełną swobodę w aranżacji wnętrza.
  • Ogrzewanie nie powoduje ruchów powietrza – dzięki czemu zapobiega unoszeniu się kurzu w pomieszczeniu.

Zamów efektywną instalację ogrzewania podłogowego