Specjaliści od instalacji grzewczych

Znamy się na swojej pracy
Od 2011 roku nieprzerwanie pracujemy w branży pomp ciepła. Nasza firma jest jedną z kilu najdłużej działających firm w sektorze odnawialnych źródeł energii na runku łódzkim. Nasze umiejętności oraz wiedzę potwierdzają certyfikaty, świadectwa kwalifikacyjne oraz liczne realizacje. Co roku wykonujemy instalacje w nowych budynkach oraz modyfikacje dotychczas pracujących kotłowni. Stale inwestujemy w szkolenia i poszukujemy nowych rozwiązań.

Od lat jesteśmy aktywnym uczestnikiem programu Specjaliści od Pomp Ciepła, które zrzesza profesjonalistów w branży instalacyjnej systemów grzewczych opartych na pompach ciepła.

Jesteśmy odpowiedzialni za cały projekt i realizację
Zajmujemy się zarówno projektowaniem, jak i montażem instalacji grzewczych.

Dbamy o wysoki standard usług
Działamy według ściśle określonych, sprawdzonych zasad i reguł. Każda nasza realizacja jest przez nas weryfikowana pod względem jakości.

zehnder_logo-300x204 - greenthermal.pl

 

Zapewniamy najlepsze urządzenia oraz fachowy montaż

Jesteśmy zespołem fachowców z zakresu instalacji sanitarnych i grzewczych. Naszym celem jest przede wszystkim dobrze wykonana instalacja oraz Twoja pełna satysfakcja. Działamy kompleksowo – od projektu po pełną realizację.

  • licencję zabezpieczenia technicznego II stopnia.
  • Działamy na terenie województwa łódzkiego oraz w jego okolicach (Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Zduńska Wola, Łódź, Skierniewice, Rawa Mazowiecka).
  • Jeśli nie wiesz jaki typ instalacji będzie dla Ciebie najlepszy, skontaktuj się z nami. Służymy Ci swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

Gwarantujemy wysoką jakość i profesjonalną obsługę

Wszystkim naszym klientom gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji zlecenia.

  • Każda nasza realizacja to trwały i solidny projekt, który charakteryzuje się bezawaryjną pracą przez wiele lat.
  • Sprawna organizacja, wieloletnie doświadczenie oraz odpowiedni zespół specjalistów sprawiają, że czas oczekiwania na realizację zlecenia skracamy do minimum.
  • Mamy indywidualne podejście do każdego klienta. Jesteśmy otwarci na wszystkie Twoje pomysły i prośby.
  • Zapewniamy konkurencyjne ceny.
  • Mamy za sobą dziesiątki ukończonych instalacji i zadowolonych klientów.

Już dziś zmniejsz koszty ogrzewania dzięki nowoczesnym instalacjom