Nowoczesna wentylacja z odzyskiem ciepła

Wymiana powietrza + oszczędność energii
Dzięki systemowi rekuperacji, który do podgrzewania powietrza wykorzystuje ciepło np. z kuchni i łazienki, zapewniona jest wymiana powietrza w budynku przy jednoczesnej oszczędności energii.

Zdrowy klimat
Dobra wentylacja w budynku to zdrowy klimat – bez problemów z wilgocią, grzybem oraz alergiami.

Komfort przez cały rok
Dzięki systemowi rekuperacji możesz cieszyć się optymalnym mikroklimatem o każdej porze dnia i nocy przez okrągły rok.

Zajmiemy się montażem i doborem systemu rekuperacji

Doradzimy Ci, jaką instalację rekuperacji wybrać oraz przygotujemy wycenę. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych urządzeń możliwe będzie odzyskanie nawet 80-95% ciepła z powietrza.

  • Znamy zalety i wady poszczególnych rekuperatorów. Przygotujemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie i wybierzemy odpowiedni model.
  • Wykonujemy kompleksową instalację systemu rekuperacji (dowóz materiałów oraz profesjonalny montaż).
  • Zapewniamy wysokiej jakości asortyment oraz urządzenia cenionych marek.
  • Nasze instalacje są ciche oraz wydajne.

Świeże powietrze bez straty energii

System rekuperacji zawraca energię zawartą w powietrzu usuwanym z pomieszczeń, zmniejszając w ten sposób radykalnie koszty ogrzewania i negatywny wpływ na środowisko w porównaniu do wentylacji naturalnej. To jednak nie koniec jego zalet i funkcji.

  • Dzięki funkcji zwiększenia mocy możemy skorzystać z intensywnego przewietrzenia bez otwierania okien. Przez określony czas wentylator ze zwiększoną intensywnością dostarcza świeże powietrze do pomieszczenia.
  • System rekuperacji ma wbudowaną funkcję nocnego chłodzenia. Chłodne, nocne powietrze jest wykorzystywane do schładzania domu, przy czym system nie pozwala by temperatura w pomieszczeniu spadła poniżej 18 stopni.
  • Chcesz zaczerpnąć świeżego powietrza w domu? Skorzystaj z funkcji „letni bypass”. W tym trybie powietrze wylotowe nie przepływa przez wymiennik ciepła. Oznacza to, że powietrze nawiewane do pomieszczeń ma temperaturę panującą na zewnątrz.

Oferujemy najnowsze systemy rekuperacji